Závody

Margarethen am Moos 30.10.2015

To byly naše poslední závody v roce 2015. Jeden víkend volný a jedeme zase do Rakous. Opravdu úžasný víkend. Vzali jsme bráchu, udělali jsme si prohlídku Vídně, Kapucínské kaple a císařských komnat v Hofburgu. Do toho samo oblíbený Vídeňský telecí řízek u Fügelmüller a mnohem víc... Bylo super, že jsme se zde potkali z našimi jezdci z Čech, tudíž jsme tu nebyli osamoceni a opravdu díky skvělé atmosféře jsme si to užili. Výsledky v JD 60,5 % / 25 m. a M5 (rakouská národní úloha, kterou jsme jeli zde poprvé) 55,7 % / 24 m.

 

Nebanice 3.10.2015

Po úporném stavění a velké ztrátě kondice a všeho, jsme se v rámci tréninku rozhodli jet na poslední závody v sezoně a začali jsme v našich oblíbených Nebanicích. Výsledky žádná sláva. V sobotu JU 55,1 % / 7 m. a v neděli JD 54,8 % / 5 m, ale byli jsme rádi z mnoha důvodů, že jsme jeli. Udělali jsme si nádherný výlet do František, Chebu a na hrad. Díky nabytému programu jsme v neděli sotva odstartovali, ale stálo to za to a díky pouze pěti účastníkům jsme byli i dekorováni.

Těšánky 10.10.2015

Těšánky by se mohly jmenovat podle toho, že se tam vždy strašně těšíme! Díky skvělým moravským jezdcům a neuvěřitelnému okolí tohoto areálu, je to bomba. I když jednodenní závody, (ale definitivně poslední v CZ), jsme museli absolvovat o to více s tím, že jsme to mohli spojit s návštěvou Ráďovy maminky. Bylo to dobře, protože jsme měli skvělou náladu a zajeli jsme úlohu JU za 60,4 % / 7 místo. A to jsme považovali za super výsledek pro nás dva stavitele a Rikáčka jsem zulíbal totálně hrozně... Návrat byl až v nočních hodinách, který se protáhl díky objížďce a skvělý den jsme zakončili doma s mamkou a tetou Helou u dobrého vínka a plápolání ohně v krbu.

Markgrafneustadt - Rakousko 17.10.

Uff, třetí víkend za sebou na závodech a rovnou takové závody! Tohle bylo opravdu velké sousto a přínos to mělo ve spojení z návštěvou úžasné Vídně a získaných zkušeností ze startů. Startovali jsme zde v JU za 55,1 % 17 m. a JD 54/7 % 20 m. Do toho nám nepřál obrovský déšť a neskutečná únava, ale i to vnímáme pozitivně pro náš posun.